Wesela

WESELE OSTROŁĘKA

ZIELONY ZAKĄTEK

Mamy wolne terminy na rok 2023 i 2024!

Wesele w hotelu Zielony Zakątek to wspaniały wybór dla mieszkańców miasta Ostrołęka i okoli. Z pasją i zaangażowaniem działamy w branży weselnej już od ponad dziesięciu lat! Zdobyte przez ten czas doświadczenie chętnie wykorzystamy, organizując i współtworząc ten szczególny dzień w Państwa życiu.

Do Państwa dyspozycji pozostawiamy 2 sale, na mniejsze i większe przyjęcia weselne. Sala weselna oferuje wszelkie potrzebne udogodnienia. Dysponujemy pełnym zapleczem gastronomicznym, a wszystkie potrawy przygotowywane są na miejscu przez naszych kucharzy!

Wokół naszej sali weselnej znajduje się zagospodarowany, 8-hektarowy teren zielony. Stwarza to niepowtarzalne możliwości do przeprowadzenia ceremonii zaślubin w wyjątkowej scenerii. A może interesuje Państwa Ślub i wesele w plenerze? Chętnie udostępnimy nasz teren i pomożemy w organizacji ślubu w plenerze!

Zadowolenie wszystkich gości? To niemożliwe. Jednakże wiemy jak przygotować wesele, aby pozytywnie zapadło w pamięć nie tylko parze młodej, ale także seniorom i młodzieży. Potrawy, wystrój, zespół, pogoda – zawsze jakiś element może zawieźć. Naturalny urok naszej lokalizacji sprawia jednak, że wesela organizowane w Zielonym Zakątku nieopodal miasta Ostrołęka, są mile wspominane.

Niezapomniane Wesele!

MOŻLIWOŚĆ ŚLUBU W PLENERZE
Wesele Ostrołęka

Bycie częścią takiego wspaniałego wydarzenia jak ślub i wesele to dla nas zawsze wielki zaszczyt, a także radość! Wysoka jakość obsługi, nasze piękne otoczenie, szybki dojazd z centrum miasta Ostrołęka, smak i zróżnicowanie potraw to główne atuty, które posiada sala weselna hotelu Zielony Zakątek.

Wybierając naszą salę weselną, możecie mieć Państwo pewność, że stworzymy niezapomnianą atmosferę. Wy i Wasi gości jeszcze długo będą wracać wspomnieniami do dnia wesela w kompleksie Zielony Zakątek.

PROFESJONALNA ORGANIZACJA WESELA

W celu poznania szczegółowej oferty bądź umówienia się na spotkanie prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny lub mailowy. / Wesele Ostrołęka – Zielony Zakątek

Zobacz także: Hotel Ostrołęka

SALA WESELNA

GALERIA

ORGANIZACJA WESELA

Organizacja wesela to wielkie wyzwanie i wymaga wiele pracy i uwagi. Jeśli planujesz wesele w Ostrołęce, Hotel Zielony Zakątek jest doskonałym wyborem. Nasz hotel oferuje gościom niezapomniane doświadczenia i wspaniałe warunki, aby zapewnić, że Twój wielki dzień będzie wyjątkowy i niezapomniany. Zielony Zakątek jest położony w pięknej i spokojnej okolicy, co zapewnia gościom możliwość wypoczynku i odpoczynku od codziennego zgiełku miasta. Nasz hotel jest doskonałym miejscem dla pary młodej, która chce połączyć elegancki wystrój z pięknymi widokami na okolicę.

Nasz wspaniały sala bankietowa jest idealna na organizację uroczystości weselnej. Sala jest przestronna i jasna, a jej wystrój jest elegancki i nowoczesny. Zielony Zakątek oferuje także usługi cateringowe, aby zapewnić, że Twój wielki dzień będzie pełen pysznego jedzenia. W Zielonym Zakątku znajdziesz także komfortowe pokoje dla gości weselnych, wyposażone we wszystko, co jest im potrzebne, aby poczuć się jak w domu. Nasze pokoje są jasne i przestronne, a ich wystrój jest elegancki i nowoczesny. W każdym pokoju znajduje się łazienka, telewizor i bezpłatne Wi-Fi. Zielony Zakątek oferuje także szereg udogodnień, aby zapewnić, że Twój wielki dzień będzie pełen relaksu i rozrywki.

WESELE FAQ

 

Jak duże wesele mogą Państwo zorganizować?

Organizujemy wesela do 120 osób.

Czy można przeprowadzić ślub w plenerze przy hotelu Zielony Zakątek.

Tak. Z racji pięknego otoczenia wiele par decyduje się u nas na ślub w plenerze.

Jak długo jedzie się do Państwa hotelu z centrum Ostrołęki?

Dojazd samochodem z centrum Ostrołęki trwa około 10-20 minut.

Czy sami Państwo przygotowują potrawy weselne?

Dysponujemy pełnym zapleczem gastronomicznym, a wszystkie potrawy przygotowywane są na miejscu przez naszych kucharzy.

5/5 - (4 votes)