Hotel Ostrołęka


Jeśli szukasz noclegu w hotelu w Ostrołęce zapraszamy do nas. Jesteśmy w bliskim sąsiedztwie miasta Ostrołęka, zaledwie 15 min jazdy od centrum miasta. Oferujemy noclegi w 11 komfortowych pokojach z łazienkami, Tv oraz Wi-Fi. Posiadamy też własny, bezpłatny parking samochodowy dla klientów.

Hotel Zielony Zakątek to miejsce w którym odpoczniesz po ciężkim dniu pracy. U nas znajdziesz ciszę i spokój z dala od miejskiego zgiełku, podczas rodzinnych wyjazdów jak również służbowych noclegów. Dysponujemy pełnym zapleczem gastronomicznym. Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej restauracji, gdzie każdy znajdzie coś dobrego dla siebie. W wolnych chwilach mogą Państwo korzystać z kompleksu zieleni wokół hotelu. Czeka na Państwa nasza plaża przyhotelowa i dwa stawy, jak również przepiękny park z historycznym dworkiem w tle.

Nasz hotel to miejsce, którego Państwo szukają. Większość naszych klientów to nasi stali bywalcy, gdyż spokój i komfort noclegów w naszym hotelu powodujże, że chcę się do nas wracać. Specjalizujemy się również w organizacji wesel, bankietów, różnego rodzaju imprez rodzinnych i okolicznościowych. Dla Firm chętnie zorganizujemy szkolenia, konferencje i imprezy integracyjne. Zapraszamy do odwiedzenia naszej galerii hotelowej, jak również odwiedzenia nas w Susku Starym. Czekamy na Państwa siedem dni w tygodniu.